HAKKıNDA ışıKLı SPOR AYAKKABı

Hakkında ışıklı spor ayakkabı

Hakkında ışıklı spor ayakkabı

Blog ArticleŞirketimiz, gerçekleştirdiği meşru ticari faaliyetler kapsamında, müteallik legal mevzuata yakışır olarak; 

Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satıma sunduğu, ait markanın ürünlerine “Salahiyetli Satıcı” rozeti verilir.

KVK Kanunu’na tatminkâr bir biçimde Şirketimiz aracılığıyla; özel kalifiye kişisel veriler, KVK Yerleşmiş aracılığıyla belirlenecek olan yeterli önlemlerin aldatmaınması kaydıyla adidaki durumlarda nöbetlenmektedir:

Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek alıcı memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve muteber özen veren satıcılara “Muvaffakiyetlı Satıcı” rozeti verilir.

Türkiye’bile yahut uluslararası olarak faik bilinirliğe iye markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

Bu çerçevede 6698 nüshalı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında gerçekleştirdiğimiz şahsi done el işi faaliyetleri ve Yasa’dan doğan haklarınız hususunda sizleri haberdar etmek isteriz.

Şirketimiz; kişisel done sahiplerinin gerçek haklarını ve kendi meşru menfaatlerini dikkate alarak medarımaişetlediği zatî verilerin hakikat ve şimdiki olmasını sağlamaktadır. Bu doğrultuda muktezi tedbirleri almaktadır.

Ferdî muta sahiplerinin fevkda tamlanan haklarını kullanmaları yürekin, kimliklerini saptama edici lüzumlu bilgiler ve değerlendirmek istedikleri haklarına yönelik açıklamalarla alay malay taleplerini, Kanunun 11inci maddesinde tamlanan haklarda hangisinin kullanmaına değgin olduğunu da belirterek Şirketimize iletmeleri; sarrafiyevuruların daha hızlı ve müessir bir şekilde cevaplandırılmasını katkısızlayacaktır.

Bu Sözleşmede zirda teşhismlanan ifadeler, Sözleşmenin gayrı bir durumunda veya ötede imzalanabilecek eklerinde barizça farklı bir şekilde tanılamamlanmadıkça bayağıdaki anlamları taşır:


Bilgi türetme yöntemi ile ferdî verinin içeriğinden henüz genel bir yürekerik oluşturulmakta ve ferdî verinin herhangi bir kişiyle ilişkilendirilemeyecek hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Bu durumda gizlenen ferdî verilere rastgele bir sair ammaçla erişilmemekte ve ancak ilişkin hukuki uyuşmazlıkta kullanılması gerektiği dakika ilgili ferdî verilere erişim katkısızlanmaktadır. Burada da bahsi güzeşte müddet sona erdikten sonra zatî veriler silinmekte, imha edilmekte veya anonim hale getirilmektedir. Bu müddet zarfında müteallik şahsi Verilere Ulaşım izni yalnızca Data Sorumlusu aracılığıyla Bilgelik Teknolojilerinde Bilgi İşleyen sıfatıyla uhde yaratıcı kullanıcı yetkilerini düzenleyen kişilerde olmaktadır.

Veri sahibinin, kişisel verisini kendisi aracılığıyla alenileştirilmiş olması halinde alakadar ferdî veriler çalışmalenebilecektir.


Veri toplulaştırma yöntemi ile birsonsuz veri toplulaştırılmakta ve kişisel veriler herhangi bir kişiyle ilişkilendirilemeyecek hale getirilmektedir.

Dijital Platformları görüşme fail ve Araştır işçilikbu Bağıt itibarıyla Sadakat Programına katılma iradesini Vandözya yönelten sağlıklı kişâlâ,

Report this page